Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.

Obchod je nyní uzavřen. Není možné se přihlásit a provést objednávku.

Váš košík je prázdný.

CASEPARTS prodej náhradních dílů pro značku CASE IH

NOVINKY
z našeho e-shopu

Nová řada baterií CNH Value Line

Představujeme novou řadu originálních baterií CNH Value Line. Tento produkt slouží jako ekonomická alternativa k prémiovým originálním bateriím CASE IH a Steyr a nabízí výborný poměr ceny a výkonu. Celkem 8 nabízených modelů těchto baterií pokrývá více než dvě třetiny strojů značky CASE IH.

více informací

Originální Reman díly pro motory

Existuje mnoho různých způsobů jak prodloužit život náhradních dílů. Oprava poškozeného dílu, jeho recyklace nebo nahrazení jiným, méně opotřebeným dílem. Odborný repas náhradních dílů přímo od výrobce strojů na to jde jinou cestou. Nabízí stejnou kvalitu jako u zcela nových dílů. Se stejnou zárukou a nižší cenou.

více informací

Senážní folie CASE IH

Senážní folie CASE IH zajišťují konzervaci krmiva a jsou určeny k balení kulatých nebo hranatých balíků pícnin a sena. Vytvářejí vzduchotěsný obal podporující působení konzervačních procesů.

více informací

Obalové materiály CASE IH

Obalové materiály CASE IH jsou zárukou nejvyšší kvality při balení plodin. Nabízejí maximální tahovou pevnost i nízké celkové náklady na zabalení jednoho balíku.

více informací

Reman Program - originální repasované náhradní díly

Znáte kompletní sortiment originálních repasovaných náhradních dílů přímo od výrobce? Reman program zastřešuje kompletní nabídku odborně repasovaných ND na stroje CASE IH, CASE a Steyr. Za nižší cenu a se stejnou zárukou jako na nový díl!

více informací

RED Power díly - originální díly za bezkonkurenční cenu

Vážení zákazníci,

 představujeme Vám sortiment náhradních dílů RED POWER. Jedná se o vybrané, běžně používané obrátkové originální díly, jako jsou filtry, ložiska, klínové řemeny, skla a další, u kterých nabízíme bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Do této kategorie aktuálně spádá více než 650 položek, včetně nejčastěji používaných údržbových dílů.

Informujte se u svého dealera o kompletním seznamu těchto ND a jejich cenovém zvýhodnění.

více informací

Náhradní díly Gold Value

Patří již Váš traktor mezi starší ročníky, přesto ale stále spolehlivě funguje? Nabízíme Vám speciální řadu originálních náhradních dílů řady Gold Value, která je zaměřena na stroje starší 15 let. Zahrnuje více než 3000 katalogových čísel náhradních dílů určených pro více než 500 modelových řad strojů CASE IH.

více informací

Vyhledávání

AKČNÍ nabídka

Síť CASE IH Professional 4500m

Síť CASE IH Professional 4500m

kat.č.: 0000073329759
cena: 5.335,16 Kč