Obchod je nyní uzavřen. Není možné se přihlásit a provést objednávku.

Váš košík je prázdný.

Obalové materiály CASE IH

Obalové materiály CASE IH jsou zárukou nejvyšší kvality při balení plodin. Nabízejí maximální tahovou pevnost i nízké celkové náklady na zabalení jednoho balíku. Samozřejmě je lze použít i do lisů konkurenčních značek.

DŮRAZ NA KVALITU

Všechny nabízené sítě CASE IH mají garantovanou minimální délku návinu, vysokou mechanickou pevnost i odolnost vůči působení UV záření. Umožňují tak dlouhodobé skladování balíků.

PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE

Edge to Edge – umožňuje pokrytí balíku od hrany ke hraně, po celé šířce balíku, po celé jeho šířce. Přispívá k vyšší pevnosti zabaleného balíku a zamezuje utržení nezabalené části balíku. Bale+ je zárukou nejvyšší tahové pevnosti na trhu, dosažené kombinací technologických postupů a materiálu, ze kterých je sít vyrobena. Umožňuje dosažení vysokého návinu. Zebra je barevné značení stran balíků usnadňuje další manipulaci a jejich otevírání.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Standard – cenově dostupná řada sítí bez patentovaných technologií s návinem 3000m, minimální garantovaná tahová pevnost 250kgf. Professional – vyšší řada sítí s návinem 3600m využívající technologie Edge-to Edge a Zebra. Minimální garantovaná tahová pevnost 260 kgf. Professional Bale+ - nejvyšší řada sítí s návinem 2800m nebo 4500m a technologiemi Edge.to Edge, Bale+ a Zebra. Tato řada zaručuje nejvyšší tahovou pevnost 270 kgf. Všechny sítě jsou dodávány ve standardní šířce 123 cm.

NEJNIŽŠÍ NÁKLADY NA ZABALENÍ JEDNOHO BALÍKU

Produktová řada sítí Professional má pozitivní vliv na celkové náklady na zabalení jednoho balíku. Díky vysoké tahové pevnosti těchto sítí stačí k dokonalému zabalení menší počet otáček sítě. Návin 4500m představuje nejdelší sítě na trhu a snižuje tak náklady a prostoje nutné na časté výměny sítě v lisu. Díky tomu lze dosáhnout nejvyšší efektivity a tím snížit celkové náklady na lisování.

MOTOUZY CASE IH

Motouzy CASE IH slouží pro vázaní kulatých i hranatých balíků. Nabízejí vysokou tahovou pevnost i odolnost vůči působení UV záření. Mechanismus navíjení provázků umožňuje jejich odmotávání od středu cívky bez rizika překroucení.

Pro použití v hranatých lisech jsou určeny zejména provázky typu 130 nebo letošní novinka, BB Maxxima. Provázky 130 nabízejí vysokou tahovou i uzlovou pevnost. BB Maxxima nabízí vyšší uzlovou odolnost, tyto provázky jsou tak vhodné zejména pro lisování velkých hranatých balíků na moderních lisech pracujících s vysokým pracovním tlakem.

 

Kompletní sortiment najdete v přiloženém letáku. Obalové materiály je možné objednávat v sekci Obchod -> Doplňky a Chemie -> Obalové materiály.

Vyhledávání

AKČNÍ nabídka

Síť CASE IH Professional 4500m

Síť CASE IH Professional 4500m

kat.č.: 0000073329759
cena: 5.335,16 Kč